Jak dają, trzeba brać!

2
97

Z braku czasu nie jesteśmy zainteresowani w wielokrotnym odwiedzaniu białostockiego sądu, dlatego też artykuł „Jak dają, trzeba brać” zdejmujemy z naszej strony internetowej

Do redakcji Eurogospodarki wpłynęło takie oto pismo:

Skan pisma od kancelarii adwokackiej

Z braku czasu nie jesteśmy zainteresowani w wielokrotnym odwiedzaniu białostockiego sądu, dlatego też artykuł „Jak dają, trzeba brać” zdejmujemy z naszej strony internetowej.

Jesteśmy jednak nieprawdopodobnie wręcz zdziwieni, że krytyczny głos mieszkańca Drohiczyna względem tamtejszej władzy opublikowany na naszych łamach wywołuje aż tak ekstremalne reakcje. Niejeden mógłby powiedzieć: „Może jednak jest coś na rzeczy”.
No cóż. Mieszkańcom Drohiczyna życzymy rozsądku w najbliższych wyborach samorządowych (to już za trzy lata), a wszystkim mniej nerwowych, za to bardziej skorych do społecznej dyskusji władz lokalnych.

Redaktor Naczelny Eurogospodarki Wojciech Dmochowski

2 COMMENTS

 1. Wywalić socjalistów na zbity pysk !!!

  Ten artykuł świetnie ilustruje fakt, że socjaliści powinni zawisnąć na latarniach. Socjalista zrobi wszystko aby utrzymać się przy korycie w myśl zasady – niech się wszystko wali wokół byle bym ja miał kasę.
  Pozdrowienia,
  ROMAN WŁOS
  (kandydat na prezydenta RP 2020,
  dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)

 2. Artykuł pana Antoniewicza przeczytałem ze szczerą ciekawością. Nie zauważyłem w nim osobistych przesłanek. Zdumiony jestem reakcją Burmistrza. Nie chce niczego sugerować, bo na jakiej podstawie mógłbym oceniać sytuację, no przecież nie na podstawie “emocji” ….. chociaż????

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here