Jak wykorzystać sztuczki marketingowe sprawdzone przez najlepsze kasyna na świecie?

0
66

Dlaczego Los Angeles jest tak chętnie odwiedzanym miastem w USA? Dlaczego ludzie przyjeżdżają tam, wydają pieniądze i wracają szczęśliwi do domów?

Marketing impulsowy pokazuje w jaki sposób najlepsze kasyna zdobywają klientów – i dochody. Joe Vitale i Scott Lewis opowiadają krok po kroku, jak wdrożyć do Twojego biznesu skuteczne taktyki używane przez najzyskowniejsze kasyna w Ameryce.

Można je zastosować z powodzeniem w mniejszej i średniej firmie. Na stronie internetowej. Tam, gdzie masz do czynienia z klientami. Jestem w pełni podziwu ich działania i znalazłem górę pomysłów na zastosowanie taktyk we własnym biznesie. Oto jedynie kilka z nich, które szczególnie zapadły mi w pamięć…

Przysporz rozrywki Swoim klientom. Lubimy rozrywkę. Twój klient też człowiek. Jak połączysz to z rozszerzeniem asortymentu Twoje dochody mogą ciekawie wzrosnąć!

Rozszerz asortyment. Kasyna stały kilka kroków od hoteli. Kiedy jednak połaczono jedno z drugim okazało się, że ludzie nie dość, że zostawiają pieniądze za nocleg, chętnie korzystają z tutejszego kasyna. Co możesz wprowadzić do Swoiej strategii, by odświeżyć marke przedsiębiorstwa?

Zrób aurę tajemniczości. Ograniczenie widoczności z zewnątrz. Musisz wejść, by dowiedzieć się, co znajdziesz w środku.To często działa!

Wyprodukuj coś, co można kolekcjonować. Walt wyprodukował Disney Dolary, które ludzie kupowali na pamiątkę parku rozrywki. Zbieramy różne rzeczy – długopisy, znaczki, etykiety  z produktów spożywczych. Zapoczątkuj erę kolekcjonowania Twoich produktów!

Rozwijaj się. Klienci lubią nowości. Szczególnie, kiedy jesteś ich wyłącznym dostawcą i to coś naprawdę niespotykanego gdzie indziej.

Zdobądź lojalność Swoich klientów. Dla tych, którzy zostawiają u Ciebie najwięcej pieniędzy organizuj jakiesspecjalne rabaty, gratisy, bonusy – niekoniecznie zapowiedziane. Tylko, niech to będzie coś wartościowego dla klienta (choć niekoniecznie drogiego). Mogą to być artykuły czy nagrania dźwiękowe z konferencji. Darmowe wersje Twoich innych produktów, próbki. Podkreśl to, że klient dostaje to ze zwzględu na swą lojalność.

Twórz stowarzyszenia, kluby. Statoil pokazuje, w jaki sposób możesz utrzymać więź z klientami. Benzyna dużo tam kosztuje, ale za to otrzymujesz kartę członkowską w klubie i zbierasz punkty. Te z kolei wymieniasz na firmowe upominki. Tę strategię stosują też inne stacje, choć w pamięć najlepiej zapadł mi Statoil.

E-book Marketing impulsowy kryje w sobie znacznie więcej skutecznych i dokładnie opisanych sposobów na zwiększenie dochodowości Twojego biznesu. Od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here