O piśmie

Eurogospodarka to czasopismo o profilu społeczno-gospodarczym. Przedstawiamy w nim publicystykę, reportaże, rozmowy, dyskusje, felietony. Prezentujemy opinie specjalistów, opisujemy sytuacje typowe i ekstremalnie niekorzystne, upubliczniamy przykłady na TAK i na NIE. Dostarczamy użytecznych wskazówek. Przychodzimy z pomocą w sytuacjach ciężkich.

Współpracują z nami eksperci z dziedziny prawa, bankowości, ekonomii, podatków, a nawet psychologii. Zadajemy trudne pytania głównym graczom na rynku dłużnym. Słowem – staramy się cywilizować stosunki między tymi, którzy pożyczają, tymi, którzy są winni oraz tymi, którzy starają się dług odzyskać.

Eurogospodarka cieszy się popularnością wśród parlamentarzystów, samorządowców, fundacji, stowarzyszeń, kancelarii prawnych, kancelarii komorniczych, instytucji zarówno państwowych, jak prywatnych oraz firm, których działalność opiera się na rynku usług finansowych, jak również osób fizycznych a także przedsiębiorców.

Nasza misja, nasz cel – to służyć społeczeństwu. Chcemy być drogowskazem dla tych którzy potrzebują pomocy oraz dla tych, którzy są decydentami w sprawach opisywanych na łamach naszego pisma. W obecnej sytuacji gospodarczej, propagowanie edukacji finansowej, podnoszenie świadomości społeczeństwa, ukierunkowywanie i wskazywanie rozwiązań, walka z wykluczeniem finansowym oraz normowanie obowiązującego prawa są dla nas priorytetem. Zapraszamy do dyskusji na łamach pisma w sprawach, które dotyczą każdego z nas.

Redakcja pisma Eurogospodarka