Bank Pekao S.A. nagrodzony za najlepszą bankowość prywatną 

Bank Pekao otrzymał nagrodę dla najlepszej Bankowości Prywatnej w Polsce w ramach 8. edycji konkursu World’s Best Private Banks Awards 2023, organizowanego przez magazyn Global Finance. „Procentują nasze długoletnie relacje z klientami, oparte na zaufaniu i bardzo wysokiej jakości obsługi” – mówi Jarosław Fuchs, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A.

Redakcja Global Finance wspólnie z ekspertami – znawcami branży oraz przedstawicielami kadry kierowniczej sektora bankowego, wybrała zwycięzców nagród Private Bank Awards. Za najlepszą bankowość prywatną w Polsce na rok 2023 uznano private banking Banku Pekao S.A.

W opinii Jarosława Fuchs, odpowiedzialnego za Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych nagroda przyznana przez Global Finance jest dowodem na to, że Bank Pekao, który w tym roku obchodzi 25-lecie Private Banking, zmierza w dobrym kierunku i procentują długoletnie relacje banku z klientami, oparte na zaufaniu i bardzo wysokiej jakości obsługi.

Dodał, że nagroda potwierdza również, że klienci Banku Pekao mają dostęp do najszerszej oferty inwestycyjnej w Polsce, opartej na produktach z rynków praktycznie na całym świecie, poszerzonej w ostatnim czasie m.in. o obligacje Skarbu Państwa.

„Nieustannie się rozwijamy, szukamy nowych rynków i możliwości inwestycyjnych dla naszych klientów, również tych niestandardowych, opartych o technologie blockchain, czego przykładem jest projekt Unique czy wejście do świata metaverse. Dziękuję wszystkim pracownikom, bo to nasz wspólny sukces”– podkreślił wiceprezes Banku Pekao.

Doroczny konkurs Private Bank Awards organizowany przez magazyn Global Finance honoruje banki, które najlepiej zaspokajają potrzeby osób o wysokich dochodach, dążących do powiększenia, zachowania i przekazania swojego majątku. Zwycięzcami w konkursie nie zawsze są największe instytucje finansowe, ale najlepsi, którzy posiadają cechy najwyżej oceniane przez klientów przy wyborze banku.

Właściciele firm i kadra kierownicza najwyższego szczebla sektora finansowego to wyrafinowani i kompetentni klienci, zorientowani w trendach ekonomicznych i finansowych, ale mający fantastycznie szeroki wachlarz potrzeb” – zaznaczył Joseph Giarraputo, założyciel i dyrektor Global Finance.

Redakcja Global Finance przy wyborze zwycięzców nagród Private Bank Awards wykorzystuje niezależne badania, opinie ekspertów oraz informacje z wpisów przesłanych przez banki do oceny szeregu czynników obiektywnych i subiektywnych.

Tegoroczne oceny opierały się na analizach wykonanych w okresie od 1 lipca 2021 r. do 30 czerwca 2022 r.

Źródło informacji: PAP MediaRoom. Zdjęcie ilustracyjne – fot. Shutterstock.

Udostępnij wpis:

Zapisz się na Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi artykułami, tematami i wydarzeniami.

REKLAMAspot_img
PROJEKT CHARYTATYWNY GLORIA VICTISspot_img
REKLAMAspot_img

Popularne

Podobne
Podobne

PKO BP dołącza do fintechowej koalicji

PKO Bank Polski został partnerem strategicznym społeczności FinTech Poland,...

Specjalny mechanizm wspierania wyludniających się regionów UE

Komisja Europejska uruchamia specjalny mechanizm wspierania talentów. Ma on...

Co 3. Polak w ciągu ostatniego półrocza nie odłożył żadnych pieniędzy

Blisko 70 proc. Polaków przyznaje, że obecnie jest im...