Bank Pocztowy ma nową stronę. Skorzystają młodzi oraz niepełnosprawni

Bank Pocztowy uruchomił nową stronę informacyjną pocztowy.pl. Portal z informacjami o produktach i kanał sprzedażowy zostały przystosowane do potrzeb klientów o zróżnicowanych wymaganiach.

Nowa strona pocztowy.pl przeszła metamorfozę. Ta odsłona portalu powstała zgodnie z najnowszymi trendami, a na pierwszym miejscu postawiono komfort klientów.

Przede wszystkim została w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki czemu korzystanie z niej na telefonach nie będzie żadnym problemem. To ukłon w stronę młodszych klientów banku, bankujących głównie ze swoich smartfonów. Ponadto strona została uproszczona. Serwis w końcu wygląda nowocześnie, jest przejrzysty i miły dla oka. Komunikacja z bankiem będzie znacznie łatwiejsza.

Nowy pocztowy.pl to także udogodnienia dla osób starszych i mających problemy ze wzrokiem. Korzystający ze strony mogą łatwo powiększyć tekst oraz zwiększyć kontrast elementów widocznych na stronie.

Na specjalną uwagę zasługują udogodnienia dla osób niesłyszących i niedosłyszących. Bank Pocztowy umożliwia kontakt online z doradcą, posługującym się językiem migowym. Dzięki temu, gdy trzeba porozmawiać z konsultantem, osoby mające problemy ze słuchem nie będą wykluczone.

Oczywiście strona pocztowy.pl to nie tylko baza wiedzy o bankowości i produktach. To przede wszystkim kanał sprzedażowy. Nowi i obecni klienci banku mogą teraz szybciej zamówić większość produktów i usług, które oferuje Bank Pocztowy. To kolejny krok w transformacji cyfrowej Banku Pocztowego, obok nowych produktów finansowych i wykorzystania chmury w IT. Bank Pocztowy stara się też znaleźć złoty środek między aspektem informacyjnym i wygodną sprzedażą produktów bankowych. Czy zrobił to skutecznie? Daj nam znać w komentarzu, co sądzisz o nowej stronie pocztowy.pl.

Źródło informacji i zdjęcia w tekście: Bank Pocztowy. Zdjęcie ilustracyjne – fot. Shutterstock.

 

Udostępnij wpis:

Zapisz się na Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi artykułami, tematami i wydarzeniami.

PROJEKT CHARYTATYWNY GLORIA VICTISspot_img

Popularne

Podobne
Podobne

Wyniki finansowe GPW za II kwartał 2022 r. na solidnym poziomie

Wyniki finansowe Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) za...

Załamanie na rynku kredytów hipotecznych stało się faktem

Wysoka inflacja, a z nią wzrost realnych kosztów życia...

SimFabric S.A. debiutuje na Głównym Rynku GPW

Założona 6 lat temu, przez 18-letnią licealistkę i jej...

Pierwsze półrocze na rynku złota

W pierwszym półroczu 2022 popyt na złoto utrzymał się...