Targi CEBioForum2023 już w kwietniu

W dniach 18-19 kwietnia w Warszawie odbędą się targi biotechnologiczne CEBioForum 2023. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Przedstawiciele świata biotechnologii, biznesu, innowacji, a także administracji publicznej spotkają się w Cambridge Innovation Center przy ul. Chmielnej 73. W tym roku CEBioForum odbędzie się już po raz 21.

CEBioForum to platforma spotkań przedstawicieli startup-ów i firm biotechnologicznych z inwestorami i przedstawicielami administracji publicznej, zwłaszcza agend rządowych związanych z sektorem biotechnologii, rozwoju nauki czy badań medycznych. Wydarzenie ma prestiżowy i ugruntowany charakter – w 2023 r. odbędzie się już 21. edycja targów. Po raz kolejny gospodarzem CEBioForum będzie Warszawa. Oprócz stolicy Polski, poprzednie edycje odbywały się m.in. w Brnie, Łodzi, Budapeszcie, a nawet Nowym Jorku.

W ramach CEBioForum odbywają się nie tylko targi biotechnologiczne, ale również panele dyskusyjne, warsztaty, prezentacje firm i ich innowacyjnych technologii oraz niezliczona liczba spotkań biznesowych. Stałym punktem wydarzenia jest również uroczyste wręczenie nagród CEBioForum Awards dla najciekawszych projektów z obszaru połączenia światów nauki i biznesu, najbardziej innowacyjnych startupów, czy też dla osoby, która wywarła szczególnie istotny wpływ na sektor biotechnologii w Polsce. Zgłoszenia do CEBioForum Awards trwają do 31 marca 2023 r. na stronie internetowej organizatora: cebioforum.com.

Nasze wydarzenie jest kierowane w szczególności do przedstawicieli branży biotechnologicznej, ale również do inwestorów, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, startupów czy też naukowców poszukujących możliwości współpracy z biznesem. To właśnie możliwość odbycia spotkań na żywo i wymiany doświadczeń, także na poziomie międzynarodowym z ekspertami z różnych dziedzin przyciąga corocznie na nasze wszystkich Twórców innowacji. Każda osoba zainteresowana branżą life science powinna już zarezerwować 18 i 19 kwietnia 2023 r. w swoim kalendarzu – mówi dr Magdalena Kulczycka, dyrektor Związku Firm Biotechnologicznych BioForum – instytucji organizującej CEBioForum 2023.

W programie tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano m.in. 5 dyskusji panelowych. Będą one poświęcone m.in. takim zagadnieniom, jak rozwój branży biotech w Europie, inwestycje i nowe technologie w biotechnologii, potencjał polskiego rynku biotechnologicznego czy wpływ ESG na firmy biotechnologiczne. Uczestnicy dyskusji odpowiedzą na wiele pytań dotyczących możliwych kierunków rozwoju całego sektora, a także wskażą kierunki zmian, które umożliwią wykorzystanie pełni jego potencjału. Oprócz tego w programie przewidziano m.in. warsztaty dla studentów, naukowców i przedstawicieli startupów czy uroczysty bankiet z wręczeniem nagród CEBioForum Awards

CEBioForum 2023 otrzymało patronat honorowy Ministerstwa Rozwoju i Technologii, a Waldemar Buda, Minister Rozwoju i Technologii, będzie gościem honorowym wydarzenia. Oprócz MRiT targi zostały objęte patronatem honorowym Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. W trakcie CEBioForum 2023 w charakterze Key Note Speakera wystąpi dr Michael Soldan, CEO Polpharma Biologics Group. Ponadto partnerami wydarzenia są europejskie stowarzyszenie firm i organizacji branży biotech EuropaBio, litewski związek firm biotechnologicznych LBTA, Cambridge Innovation Center i Porozumienie Akademickich Centrów Transferów Technologii oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Dodatkowe informacje o targach, szczegółowa agenda wydarzenia, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych uczestnictwem w CEBioForum 2023 dostępny jest na stronie internetowej www.cebioforum.com

Źródło informacji i ilustracji – materiały prasowe.

Udostępnij wpis:

Zapisz się na Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi artykułami, tematami i wydarzeniami.

PROJEKT CHARYTATYWNY GLORIA VICTISspot_img

Popularne

Podobne
Podobne

Elastyczność sieci szansą na energię elektryczną dostępną wszędzie

Nowoczesny, dynamiczny system elektroenergetyczny wymaga wdrażania innowacyjnych produktów i...

Trendy kształtujące branżę biotechnologiczną

Biotechnologia obejmuje wykorzystanie żywych organizmów i procesów biologicznych w...

Prace badawczo-rozwojowe w sektorze farmaceutycznym

Jak wynika z raportu Bank of America Merrill Lynch,...

Lidzbark Warmiński. Powstaje Ciepłownia Przyszłości

Przekształcanie w Polsce ciepłownictwa opartego na paliwach kopalnych w...