Rusza pierwsza produkcja fabularna studia Under Ski Tower

„Game Over” w reżyserii Pawła Powolnego jest pierwszą fabularną produkcją studia Under Ski Tower. Projekt otrzymał dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „Produkcja filmów fabularnych pełnometrażowych – mikrobudżetowych PIERWSZY FILM”. Zdjęcia do produkcji zaplanowano na maj 2023 roku. 

Za kamerą „Game Over” stanie Paweł Powolny – twórca krótkometrażowych filmów fabularnych, dokumentalnych oraz reklamowych, który ma na swoim koncie takie produkcje jak: „Nie dotykając gór”, „Spójrz na mnie”, „Bar Mar-Twych” czy „Nigdy dobrze”. Autorem scenariusza „Game Over” jest Jakub Litke, a za zdjęcia odpowiada Filip Madej. Produkcją filmu zajmie się studio Under Ski Tower – Paweł Jóźwik jako producent i Wojciech Stuchlik jako producent liniowy. 

Kluczem do realizacji udanej produkcji jest dobra współpraca na linii reżyser-producent. W tym przypadku jestem o to spokojny, bo znamy się z Pawłem Jóźwikiem ponad 10 lat i podobnie patrzymy na proces tworzenia filmu. Dodając do tego świetny scenariusz mamy solidne podstawy, aby wspólnie zrobić po prostu dobry film – mówi Paweł Powolny, reżyser „Game Over”.

W Under Ski Tower mamy jasno określoną strategię doboru tematyki realizowanych produkcji fabularnych. Chcemy robić filmy osadzone we współczesnych realiach, które opowiadają o aktualnych problemach ludzi. Przykładem takiego kina będzie „Game Over” – mówi Paweł Jóźwik, head of production Under Ski Tower.  I dodaje: Zakończyliśmy już prace literackie. Obecnie kompletujemy obsadę filmu i przygotowujemy się do zdjęć próbnych. 

„Game Over” to komediodramat osadzony w realiach współczesnej Polski. Główny bohater, 30-letni gamer, w wyniku splotu różnych okoliczności musi przewartościować swoje dotychczasowe życie i przejść przyspieszony kurs dojrzewania. 

Film otrzymał 900 tysięcy złotych dofinansowania z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej co stanowi 90 proc. budżetu filmu. 

Zdjęcia do „Game Over” zakończą się w czerwcu tego roku.

Źródło tekstu i zdjęcia w tekście – Newseria. Zdjęcie ilustracyjne – fot. Shutterstock.

Udostępnij wpis:

Zapisz się na Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi artykułami, tematami i wydarzeniami.

REKLAMAspot_img
PROJEKT CHARYTATYWNY GLORIA VICTISspot_img
REKLAMAspot_img

Popularne

Podobne
Podobne

Wystawa w Katowicach. mBank kupił kolejne prace polskich malarzy

Rośnie kolekcja „m jak malarstwo”, na którą składają się...

Warszawscy kameraliści zachwycili wiedeńską publiczność

W miniony weekend (11.02) w Złotej Sali wiedeńskiego Musikverein...

Józefów. Siedziba Domu Nauki i Sztuki odrestaurowana dzięki pomocy z UE 

Już od 13 lutego mieszkańcy podwarszawskiego Józefowa mogą korzystać...

Świecie. Kończy się I etap rekonstrukcji zamku krzyżackiego 

Kończy się pierwszy etap prac przy częściowej rekonstrukcji i...